team



Feinbrein bestaat uit psychologen die een Master opleiding in de klinische psychologie genoten. Een deel van ons is werkzaam als therapeut, een ander deel als diagnosticus. Alle psychologen hebben meerdere jaren relevante ervaring in hun domein. Aangezien de praktijk een kwaliteitsvol werk wil voorzien, wordt ons team steeds aangevuld. Op heden bestaat ons team uit volgende psychologen:

psychodiagnostisch team



Ingalinde Seynaeve
Coördinator Feinbrein
ingalinde@feinbrein.be
0479/174 205

Lees meer...


Hannah Decherf
 
hannah@feinbrein.be


Lees meer...


Philippe Denduyver
 
philippe@feinbrein.be


Lees meer...


Steffi Desmet
 
steffi@feinbrein.be


Lees binnenkort meer...



 






psychotherapeutisch team



Katelijne Gevaert
 
katelijne@feinbrein.be


Lees meer...


Eva Santens
 
eva@feinbrein.be
0484/27.34.52

Lees meer...


Kim De Moerloose
 
kim@feinbrein.be
0471/75.49.80

Lees meer...


Astrid Schaek
 
astrid@feinbrein.be


Lees meer...


Birgit Verbeke
 
birgit@feinbrein.be


Lees meer...




Isabel Lepere
 
isabel@feinbrein.be
0468/31.19.04

Lees meer...


Nicolas Rousselle
 
nicolas@feinbrein.be
0498/10.69.50

Lees meer...


Karine De Bruyne
 
karine@feinbrein.be
0477/27.50.10

Lees meer...


Jolien Lezy
 
jolien@feinbrein.be


Lees meer...



Kinder- en jeugdpsychiater



Dr. Vandeputte Ségolène